NASIL ÇALIŞIR?

NASIL ÇALIŞIR?

1-Filo sahibi müşterimiz AutoMatic Filo Yönetimi müşterisi olmak ve fırsatlardan faydalanmak için Petrol Ofisi yetkilisi ile anlaşır.

2-Müşterimizin bilgileri, araç plakaları ve kullandığı yakıt tipleri Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim Sistemi'ne kaydedilir.

3-Seçilen AutoMatic Filo Yönetimi cihazının montajı için müşterimiz randevu alır ve kendisine en uygun cihaz montaj noktası belirlenir. Müşterimiz kendisine özel verilen şifre ile cihaz montajını yaptırır ve montajın yapıldığı gün içerisinde Petrol Ofisi istasyonlarından yakıt alımına başlar.

4-Petrol Ofisi İstasyonu’na gelen sürücü, üzerinde AutoMatic Filo Yönetimi logosu bulunan akaryakıt adasına aracını yanaştırır. Akaryakıt tabancası depoya yerleştirildiğinde sistem aracı tanır ve akaryakıt alımı otomatik olarak gerçekleşir.

5-Akaryakıt alımının ardından alım tutarı o anda tahsil edilmez, sonradan faturalandırılacağı bilgisi bulunan yazar kasa fişi sistemden otomatik olarak çıkar. Bu fişi alan sürücü, herhangi bir ödeme yapmadan ve vakit kaybetmeden yoluna devam eder.

6-Petrol Ofisi yakıt alımları için her ayın 15’in de ve son gününde olmak üzere ayda 2 kez fatura keser faturayı müşteriye gönderir.

7-Müşterimiz kendisine verilen şifre ile Web sitesi ya da Mobil uygulamamız üzerinden AutoMatic Filo Yönetim Sistemi kullanım bilgilerine istenilen yerden ve zamanda ulaşabilir, araç limit belirleme ve yakıt alım raporu görüntüleme işlemleri rahatlıkla yapabilir.